Домой Новости города Чем чревата отмена моратория на продажу украинской земли

Чем чревата отмена моратория на продажу украинской земли

80
0

Голова Елизаветовки Максим Голосной прогнозирует, как именно украинцев будут лишать земли уже в следующем году.

«ЯК САМЕ В РІК БІЛОГО ЩУРА УКРАЇНЦІВ БУДУТЬ ПОЗБАВЛЯТИ ЗЕМЛІ!

Головним завданням Олігархів було зробити нашу землю товаром та наростити максимальну кількість боргів, і «ЗЕ» команда виконала це завдання Олігархів на відмінно. Ви будете здивовані , але ПАЇ нікому не потрібні , ті хто волають про ПАЇ , нічого не бачуть далі свого носа. Основна війна розгорнеться за землі держзапасу та найприбутковіші державні підприємства!

Насправді все просто!

Поки земля не була товаром, з точки зору ринку, то нею не можна було закривати борги перед внутрішніми кредиторами, тому як Вона не могла входити в ліквідаційну масу банкрута, якою можна було б розрахуватися з кредиторами!!!!

Під час світової економічної кризи, та ДЕФОЛТУ в Україні під час війни у 2020 на землі держзапасу будуть дві ціни! Перша ціна не досить приваблива — ринкова, а друга ціна ЛІКВІДАЦІЙНА!!!! Коли ВОНИ надумають навмисно банкротити найпривабливіші підприємства, їхнє завданням буде як умога швидше розрахуватися з «потрібними кредиторами». Під час ДЕФОЛТУ Вони будуть зливати будь який державний АКТИВ за значно заниженою ціною.

Таким чином головним завданням ОЛІГАРХІВ буде зберегти повний контроль над урядом та РАДОЮ, яка і надалі буде приймати відверто антиконституційні закони.
ДЕФОЛТ У 2020 ПРАКТИЧНО НЕМИНУЧІЙ, ТОМУ ЯК СУКУПНИЙ ДЕРЖАВНИЙ БОРГ УКРАЇНИ, ЗАВДЯКИ ПИРАМІДІ «ОВГЗ» ВПРИТУЛ НАБЛИЗИВСЯ ДО РЕКОРДНОЇ ДЛЯ НАС ПОЗНАЧКИ В 100 МІЛЬЯРДІВ ДОЛЛАРІВ США!!!

Таким чином станом на 30 вересня 2019 року розмір державного боргу України складає 82,95 мільярда доларів або 1,99 трильйона гривень.

Зазначається, що у гривневому еквіваленті розмір державного боргу у вересні 2019 року навпаки зменшився на 69,44 мільярда гривень або на 3,4%.

Переважну більшість державного боргу України складають борги держави — 73 мільярди доларів. Ще 9,95 мільярда доларів боргу держава гарантує.
Зовнішні державні борги складають 38,67 мільярда доларів, а внутрішні — 38,67 мільярда доларів.

У серпні державний борг України складав 81,92 мільярда доларів та зменшився проти липня на 0,5 мільярда доларів.
Протягом липня 2019 року розмір державного та гарантованого державою боргу України збільшився на 2,05 мільярда доларів.

Нагадаємо, що за перші 8 місяців 2019 року Мінфін витратив на погашення державних боргів 262,7 мільярда гривень.
Подумайте самі, навіщо НАМ було знімати мораторій коли українці і без нього могли вільно і безперешкодно, без будь яких обмежень купувати земельні ділянки з цільовим призначенням для будівництва, садівництва та ведення особистого селянського господарства. Крім того пропозицій, щодо купівлі /продажу фермерських господарств безліч. Паї теж продавалися, але по сірих схемах , найпошириніша, це коли власник коли писав боргову розписку і отримував гроши наперед за 10, ато й 20 років.

P.S. Вони прийшли до нас з екранів телевізорів «білими і пухнастими», але дуже швидко проявили свою справжню сутність», — отмечает Голосной.

Добавить комментарий