Домой Власть и политика Прогулы, невыполнение предвыборных обещаний и отсутствие отчетности. Почему «Самопомощь» отзывает депутата Нагорного

Прогулы, невыполнение предвыборных обещаний и отсутствие отчетности. Почему «Самопомощь» отзывает депутата Нагорного

212
0

Депутат городского совета Олег Нагорный выполняя политический заказ своих щедрых меценатов сам оказался под угрозой лишения мандата. И если за Иванченко заступились его избиратели, то Нагорный оказался ненужным и бесполезным своим депутатом. А вот власти как раз такие петрушки и нужны.

Только так можно объяснить тот факт, что в поддержку Нагорного подписи стали собирать на предприятиях подконтрольных властям. Партия «Самопомощь», по спискам которой и прошел Нагорный сделала заявления, из которого становится ясно, за что его хотят лишить мандата не только избиратели, а и бывшие коллеги по партии.

«У положеннях закону «Про місцеві вибори» прописано правовий механізм відкликання депутатів місцевих рад та міських/селищних/сільських голів за народною ініціативою. Тобто у 2015 році в українську політичну практику запроваджено інститут імперативного мандату.

Причиною відклику є невиконання народним обранцем положень закону про статус депутатів місцевих рад.

У свою чергу, стаття 37 даного закону визначає наступні підстави для відкликання депутата місцевої ради за народною ініціативою:

1) порушення депутатом місцевої ради положень Конституції і законів України, що встановлено судом;

2) пропуск депутатом місцевої ради протягом року більше половини пленарних засідань ради або засідань постійної комісії, невиконання ним без поважних причин, передбачених статтею 10 цього Закону, обов’язків депутата місцевої ради у виборчому окрузі;

3) невідповідність практичної діяльності депутата місцевої ради основним принципам і положенням його передвиборної програми, невиконання депутатом місцевої ради передбачених статтею 16 цього Закону зобов’язань звітувати перед виборцями та проводити зустрічі з ними.

На запит голови міського осередку Об’єднання “Самопоміч” Олянюка О.С. було повідомлено, що депутат міської ради Нагорний Олег у термін з січня по грудень 2016 року був присутній на 3 з 13 засіданнях постійної комісії з питань регуляторної та антикорупційної політики, споживчого ринку, розвитку підприємництва та контролю за тендерними процедурами, членом якої він є. Скан-копія відповіді на запит додається.

Також у 2015 роуці ПП «Самопоміч» оприлюднила Меморандум, за яким кожен із депутатів, що пройшов до усіх рівнів рад, повинен виконувати рішення, прийняті фракцією. Політика фракцій політичної партії “Об’єднання “Самопоміч” у Кам’янському не стала виключенням. Підписання цього документа Олегом Нагорним свідчило про готовність працювати єдиною злагодженою командою й приймати обґрунтовані та виважені рішення. Проте так не сталося… Вже на першій сесії новообраної міської ради, Нагорний зрадив свою команду й вийшов з її лав.

Порушення ж прописаних норм Меморандуму та пропуск більше половини засідань комісії сьогодні слугує підставою для виключення з фракції та складання депутатського мандату.

Дякуючи імперативному мандату — інституту правової та політичної відповідальності депутата за свою діяльність перед виборцями й партією, ми маємо право відкликання депутата.

Тож, 10 лютого о 17:30 за адресою: м. Кам’янське вул.Медична 10 (актовий зал у будівлі Кам’янського індустріального коледжу) відбудуться громадські збори стосовно позбавлення депутатських повноважень депутата VII скликання Кам’янської міської ради Нагорного Олега.

P.S. До посту додається підписаний вищевказаним депутатом партійний меморандум, який забов’язує депутата виконувати забезпечення принципів та стратегії політичної партії Об’єднання «Самопоміч» в міській раді.

ИСТОЧНИКЕ.Сергеев
Предыдущая статьяОбластным властям не нравится глава села, отстаивающий права людей
Следующая статьяЖители области считают информацию о качестве газа неправдивой

Добавить комментарий