Домой Власть и политика В Каменском строят реабилитационный центр и возобновили реконструкцию лицея

В Каменском строят реабилитационный центр и возобновили реконструкцию лицея

24
0

28 августа Каменское посетил глава Днепропетровской областной военной администрации Сергей Лысак.

Вместе с мэром города Андреем Белоусовым и начальником Каменской РВА Олегом Гапичем они проверили ход строительства реабилитационного центра и реконструкции одного из городских лицеев.

Вот что Сергей Лысак написал на своем телеграм-канале:

«Роботи у розпалі. У Кам’янському будуємо реабілітаційний центр. Для психологічного та фізичного відновлення наших воїнів. Він – на базі тутешнього медзакладу. Одного з приміщень, яке тривалий час не експлуатувалося. Його розширили. Створили просторий хол і залу, де пацієнти займатимуться зі спеціалістами.

Грамотно продумали й кожен міліметр навколо. На подвір’ї – зони відпочинку та тренувань. Для цього облаштовують спеціальне покриття. Все за правилами безбар’єрності.

Загалом тут працюватимуть майже 20 фахівців. Фізіо- й ерготерапевти. Логопеди і психологи. У центрі 25 стаціонарних ліжок. Амбулаторно приймати зможуть вдвічі більше людей.

Сюди вклали кошти обласного та міського бюджетів. Власне, як і у продовження реконструкції одного з ліцеїв міста. Вона декілька років простоювала. Втім сьогодні відновилася. Залишилося розвести всі комунікації. Зробити вентиляцію та ремонт у приміщеннях. І понад 300 дітей знову сядуть за парти. Працюємо!»

Предыдущая статья25 августа в Каменском прошло заседание XXXVII сессии горсовета
Следующая статьяСколько стоит обучение детей в школе искусств в Каменском

Добавить комментарий