Домой Новости города Мэр Каменского прокомментировал ситуацию с неравномерным отключением света

Мэр Каменского прокомментировал ситуацию с неравномерным отключением света

48
0

Дом, в котором проживает мэр Каменского Андрей Белоусов, регулярно отключают от электроэнергии. Об этом городской голова сообщил 17 ноября на своем телеграм-канале:

«Шановні мешканці міста!

Часто отримую від dас звернення стосовно нерівномірного відключення електроенергії між споживачами.

По-перше, хочу зауважити, що міська влада не впливає на цей процес і не має права втручатися в роботу енергосистеми. Розпорядження на відключення надходять від НЕК «Укренерго». Відключення розподіляються на даний момент на планові – за графіком та аварійні – без попередження, пов’язані з непередбаченими обставинами.

Ми, як міська влада, повідомляли енергетикам про об’єкти, які не можна ставити в графік планових відключень через можливий збій в системі життєзабезпечення міста, це – насосні міськводоканалу, теплові мережі, котельні та інші об’єкти критичної інфраструктури.

Система електропостачання побудована таким чином, що часто на одній лінії з об’єктом критичної інфраструктури можуть знаходитися і житлові будинки, які відповідно теж не підпадають під відключення. Будинок, у якому мешкаю я, також регулярно відключають від електроенергії. 

Впевнений, що ми зможемо гідно пройти і через ці випробування. В країні війна, я розумію? як нелегко зараз усім, насамперед нашим військовим, які віддають за нас свої життя. Але ми вистоїмо та переможемо! Тримаймося разом!» – написал Андрей Белоусов.

Добавить комментарий