22.8 C
Каменское
Четверг, 13 июня, 2024
Домой Новости города В Департаменте экологии ответили на петицию по вредному производству в Каменском

В Департаменте экологии ответили на петицию по вредному производству в Каменском

177
0

Петицию к городской власти Каменского с просьбой не допустить строительства в нашем городе экологически вредного производства опубликовала член международного общества прав человека Нина Лысогор.

«Жители города требуют запретить открытие в городе экологически вредного производства по сбору, хранению и переработке опасных отходов фирмой ООО «Рокобан», где уже в проекте предусматривается плановое загрязнение атмосферы», — написала автор петиции.

Обращение в рекордные сроки набрало почти вдвое больше нужного для рассмотрения количества подписей, и чиновники дали каменчанам официальный ответ.

«Ваша електронна петиція щодо заборони відкриття у місті шкідливого виробництва по збору, зберіганню та переробці небезпечних відходів Товариством з обмеженою відповідальністю «Рокобан», в межах компетенції розглянуто та опрацьовано департаментом екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради.

Повідомляємо, що ТОВ «Рокобан» в порушення п.3 ст.4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» не надавав для розміщення на дошці оголошень Управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради повідомлення про проведення планованої діяльності та оголошення про проведення громадських слухань.

Управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради, керуючись пунктом 38 частини І статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо надання згоди на розміщення на території міста нових об’єктів, у тому числі місць чи об’єктів поводження з відходами, сфера екологічного впливу діяльності яких згідно з діючими нормативами включає відповідну територію, направило на адресу Відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства енергетики та захисту довкілля України зауваження до Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ «Рокобан», код ЄДРПОУ 42747947.

Також, управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради висловило позицію щодо недопустимості провадження планованої діяльності з небезпечними відходами Товариством з обмеженою відповідальністю «Рокобан», код ЄДРПОУ 42747947 на території м.Кам’янське», — указано в ответе на петицию, подписанном первым заместителем городского головы Каменского Александром Чернышовым.

Добавить комментарий

Перейти к верхней панели