Домой Новости города Адвокат охранника Яроша снова возмущен

Адвокат охранника Яроша снова возмущен

181
2

Адвокат Навроцкого, который известен в Каменском как охранник Яроша, снова возмущен. На этот раз ему не нравится, что полиция не задержала и не кинула за решетку таксиста, который оборонялся от пьяного Навроцкого с пистолетом.

«За моєю заявою та на підставі ухвали слідчого судді, нарешті, слідчим Кам’янського відділу поліції порушено кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 КК України, за фактом нанесення тяжких тілесних пошкоджень Навроцькому М.П.

Але….

Цікаво те, з якою швидкістю та наполегливістю, неупередженістю, всебічністю слідчі розпочали досудове провадження.

Пам’ятаєте (я про швидкість), як наступного дня після внесення відомостей в ЄРДР, підозрюваного Навроцького М.П. зі зламаними пальцями та головою потягли на санкцію? Як швидко її розглянули та запхали його до в’язниці?

А от тепер інша справа по тій же статті (ч. 4 ст. 296) але чомусь, на протязі 8 днів з дня порушення справи, підозру не вручено, на санкцію нікого не тягнуть, навіть жодної слідчої дії не проведено. Навроцького не визнано навіть потерпілим!

Авжеж….

Просто коли затримали Навроцького М.П. всі були впевнені, що саме він побив таксистів, прострелив ноги та стовідсотково його провина доведена.

Ну, що ж відео, яке так гучно обговорювалось і є беззаперечним доказом злочинних дій таксиста, як з’ясовується не є підставою для його затримання, ув’язнення та проведення неупередженого розслідування!

Продовжуємо слідкувати.

А з боку нашого адвокатського об’єднання хочу впевнити, що ми доведемо цю справу до суду та обвинувального вироку» — сообщил адвокат.

К сожалению, сбываются все самые неблагоприятные прогнозы касательно данного дела. Несмотря на тот факт, что Ярош сразу после инцидента сказал, что стрелка накажут, мы видим, как такие же подчиненные Яроша ходят на суд, не выпускают Навроцкого для доставки в СИЗО, а теперь еще и таксистов, которые защищались хотят отправить за решетку.

2 КОММЕНТАРИИ

  1. «на протязі 8 днів» … 8 дней на сквозняке … Круто .

    Ну й по сабжу . «здається» , дндз.ком занадто заангажоване для того , щоб бути змі . десь на рівні росія24 , ртр та інша анна-ньюз.

  2. Щось все більш на того, хто говорить правду — кажуть що він або заангажований, або зразу «сєпар», а що, доволі зручна позиція — щось не по-твоєму «всі навколо сєпари! ватнІкІ!»

Добавить комментарий