Домой Власть и политика Когда и где можно пожаловаться на действия «Горгаза»

Когда и где можно пожаловаться на действия «Горгаза»

376
0

Депутат городского совета Андрей Иванченко сообщил, где и когда будет проходить прием временной депутатской комиссии и представителя НКРЕКП. 

Тимчасова депутатська комісія спільно з представниками НКРЕКП проведе прийоми споживачів газу, з проблемними питаннями до керівництва міськгазу у м. Кам’янське

Тимчасова депутатська комісія з питань взаємовідносин споживачів з міськгазом створена ще на початку 2016 року. Багатьом мешканцям нашого міста комісія допомогла у вирішенні проблем, з яким споживачі газу звертались до голови тимчасової депутатської комісії Іванченко А.Г., але у зв’язку з великою кількістю звернень останнім часом період реагування на звернення значно збільшився. Це пов’язано з тим, що НКРЕКП, до якого надходять скарги та звернення не має можливості обробити таку кількість проблемних питань. Саме для того щоб забезпечити термінове реагування на скарги мешканців за ініціативою голови тимчасової комісії Іванченко А.Г. та за підтримки Дніпропетровського відділення НКРЕКП буде організовано спільний прийом споживачів газу з питань взаємовідносин з газорозподільним та газопостачальним підприємством.

У вересні прийоми відбудуться 14 вересня та 28 вересня у приміщенні міськгазу пров. Цегельний 3, з 10-00 до 16-00.

Попереджаю, що для ефективності роботи створеної комісії розглядаються виключно ті питання які можуть бути вирішені конструктивно під час прийому. Саме тому для того щоб потрапити на прийом у вересні місяці споживачам обов’язково необхідно попередньо записатися. Це можливо зробити за адресою:вул. Спортивна 19, «Народний контроль» з 9-00 до 17-00 або за посиланням.

Першочергові до розгляду питання:

— споживачів які вже зверталися до тимчасової депутатської комісії, але питання не вирішені в повному обсязі,

— відмови у встановленні нових лічильників газу споживачам,що споживають газ комплексно, після проведення повірки та визнання лічильника газу непридатним до використання. Вимога придбати лічильник за власні кошти. Нарахування за нормами в період відсутності газового лічильника з вини газорозподільного підприємства

— незрозумілих нарахувань споживачам з лічильником газу за період 2015-2016 року. Відмова у наданні інформації для якісного звіряння заборгованості.

— припинення газопостачання по стояку за борги або технічні зауваження сусідів

— припинення газопостачання за борги без письмового попередження. Відмова у складанні договору про реструктуризацію заборгованості

— вимога міськгазу сплатити будь які послуги використовуючи своє монопольне становище

— питання корупції та порушення чинного законодавства, за наявністю документальних доказів

Ми не розглядаємо питання високої ціни на газ,якості газу, пропозиції зміни законодавства в цій сфері, вимоги емоційного та неконструктивного характеру, питання загально будинкових лічильників газу. Також не розглядаються заяви споживачів на встановлення лічильників за кошти міськгазу, якщо використовується лише плита.

З питаннями соціального захисту доцільно звертатися до відділу соціального захисту.

На прийомі: Для ефективності проведення прийому кожний споживач отримує можливість викласти своє питання за 5-10 хвилин. Прошу викладати проблему коротко по суті та в стислий термін. Бажано мати попередньо складену заяву до депутатської комісії.

З повагою, голова тимчасової депутатської комісії з питань взаємовідносин споживачів з ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» Іванченко Андрій Григорович» — сообщает депутат.

Добавить комментарий