Домой Новости города Вернут ли полицию на вокзалы Каменского

Вернут ли полицию на вокзалы Каменского

184
0

Петиция с требованием возобновить работу пунктов Национальной полиции на вокзалах города для того, чтобы очистить территорию вокзалов от асоциальных элементов общества, была подана на сайт Единой системы местных петиций в начале февраля. Она набрала необходимое количество голосов поддержки каменчан и на нее был дан официальный ответ.

Петиция была рассмотрена городским головой, и обработана отделом предупреждения коррупции и взаимодействию с правоохранительными органами городского совета и управлением социальной политики городского совета.
«Повідомляємо, що питання створення окремих підрозділів Національної поліції, їх штатний розклад та визначення чисельність, на територіях вокзалів міста не відноситься до повноважень міської ради.

Враховуючи те, що петицію підписало 259 мешканців міста до Камʼянськоговідділуполіції ГУ НП в Дніпропетровській області направлено листа в якому запропоновано, в межах наданих їм повноважень, розглянути можливість створення вищевказаних підрозділів Національної поліції на автобусном та залізничних вокзалах міста, або постійно діючі групи швидкого реагування на цих обʼєктах та вжити заходів щодо посилення роботи дільничих інспекторів поліції по профілактиці та недопущення жебрацтва на вокзалах й вулицях міста.

Питання соціального захисту бездомних осіб та осіб, які відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк у м. Кам’янське регламентовано та регулюється управлінням соціальної політики Кам’янської міської ради.

Відповідно до ЗаконівУкраїни «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей» та «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», рішенням сесії міської ради від 28.12.2011 №288-17/VІ у місті утворено комунальний заклад соціального захисту «Центр комплексного обслуговування бездомних осіб» Кам’янської міської ради за адресою: вул. Біломорська, 1А.»
«23.11.2017 року було проведено оперативну нараду при начальнику вокзалу станції Кам’янське-Пасажирський по роботі з безхатченками та особами, які ведуть антисоціальний спосіб життя під головуванням начальника вокзалу ЛВОК Мельник С.В. та чергових помічників начальника вокзалу ДЛВОК Бібік Т.М., Панаріна Л.А. та за присутності директора КЗСЗ «ЦКОБО» КМР Сай І.К., завідувача ВОБО Ткаченко В.М. в постанові оперативної наради у п.2 зазначено:

Звернутися з пропозицією до начальника Дніпровської дирекції залізничних перевезень Борецького А.С. щодо вирішення питання по впровадженню приватної охоронної структури на вокзалі станції Кам’янське-Пасажирське з метою захисту прав пасажирів, обмеження доступу осіб, які ведуть антисоціальний спосіб життя та порушують громадський порядок та спокій пасажирів.»

Добавить комментарий