Домой Новости города В Елизаветовке внедряют криптостраховку выпускников

В Елизаветовке внедряют криптостраховку выпускников

16
0

Об этом сообщил экс-сельский голова Елизаветовки Максим Голосной.

«Продовжуємо створювати позитивні приклади!
У Єлизаветівських випускників та класного керівника вже з’явився власний Криптогаманець, і дуже скоро з’являться перші власні Біткоїни (BTG).
Це буде додатковим приємним бонусом до програми виплати стартового капіталу та страхування яку орган місцевого самоврядування успішно практикує вже декілька років.
В цьому році окрім паперових подяк та щирих привітань випускники отримали від 3000 до 13000 грн стартового капіталу залежно від досягнень у навчанні.
Також для розуміння учні місцевої школи застраховані у режимі 24/7 з виплатою до 100 000 грн., на будь який травматизм, та 10 найбільш поширених захворювань.
Це не жарт, а черговий етап криптовалютних експериментів в звичайному українському селі, яке вперше в історії України легалізувало статус криптовалюти на локальному рівні шляхом державної реєстрації змін до статуту місцевої територіальної громади.
P. S
А як там у ваших школах з виплатою стартового капіталу, та дитячим страхуванням у режимі 24/7 за бюджетні кошти?», — написал Голосной в своем фейсбуке.

Добавить комментарий