Домой Новости региона Дорогу через Елизаветовку все-таки начали ремонтировать

Дорогу через Елизаветовку все-таки начали ремонтировать

210
0

Пiсля відкриття Голосним кримінальної справи проти екс-губернатора Дніпропетровської області Валентина Рєзниченко та позову до суду, дорогу через Єлизаветівку вперше за 5 років почали ремонтувати. Голосний вважає, що таким чином намагаються врятувати Рєзніченко від ганьби та кримінальної відповідальності.

Голова сільради вимагає притягнути губернатора до кримінальної відповідальності через аварійну дорогу

«Нарешті АВТОШЛЯХ Т 0414 почали ремонтувати стахановськими темпами! Це та сама дорога, яка кожного дня псувала настрій гостям та односельцям. Це та сама єдина дорога, якою можна проїхати з Кам’янського на Дніпро, через Єлизаветівку. (та на Блакитні озера). Це та сама дорога біля «кругового» де люди їздять по узбіччям. — говорить голова Єлизаветівки.

Це робиться напередодні приїзду слідчого ДБР в рамках кримінального провадження за ознаками службової недбалості посадових осіб Дніпропетровської області, який має побачити на власні очі проблемну ділянку про яку йдеться у нашій заяві.

БАЛАНСОУТРИМУВАЧ ПОЧАВ РІЗКО РЕМОНТУВАТИ ДОРОГУ В НАПРЯМКУ ВІД с. ЛОБОЙКІВКА в БІК м. КАМ’ЯНСЬКЕ.

ПАРАЛЕЛЬНО З КРИМІНАЛЬНИМ ПРОВАДЖЕННЯМ В АДМІН СУДІ м.ДНІПРО БУДЕ СЛУХАННЯ СПРАВИ ЗА ПОЗОВОМ ЄЛИЗАВЕТІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПРО ВИЗНАННЯ ПРОТИПРАВНОЇ БЕЗДІЯЛЬНОСТІ КОЛИШНЬОГО ГОЛОВИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОДА РЄЗНІЧЕНКО.

За таке відношення до справи балансоутримувач має сидіти за гратами. Але для цього хтось має написати до прокуратури Дніпропетровської області заяву про злочин, потім в судовому порядку зобов’язати обласну прокуратуру внести відомості до ЄРДР , потім справу мають передати до ДБР.

Протягом 5 років я неодноразово звертався до Рєзніченко аби передали нам цю дорогу на баланс, чи врешті решт зробити її ремонт. Але в ОДА вирішили як завжди: «чим гірше, тим краще. Дідька лисого Голосному, а не дорогу». Тепер суди і кримінальні справи — достойне завершення «великого реформатора Дніпропетровщини».

Ще раз доведено, що добрим словом та кримінальною справою можна досягти більшого, ніж просто добрим словом.

Хай там як, але я задоволений. На черзі дорога місцевого значення Єлизаветівка — Миколаївка — Курилівка, яка аж пече. (більш відома в народі як вулиця Центральна)» — повідомив Голосний.

Добавить комментарий