Домой Власть и политика ДМК стоит, бюджетникам задерживают зарплату, но 40 млн. грн на парк нашлось

ДМК стоит, бюджетникам задерживают зарплату, но 40 млн. грн на парк нашлось

580
0

Реконструкция городского парка вызывает двоякие мнения среди жителей города. Одни считают, что наконец в городе появится нормальный парк, а другие уверены, что эта затея служит исключительно для набивания карманов чиновников. При этом, в городе ни на что не хватает денег – только на выделение миллионов фирмам братьям Дубинским.

Интересными мыслями по поводу городского парка депутат Андрей Иванченко.

«Трохи правди… про міський парк в м. Кам’янське чи про його капітальний ремонт. Скільки коштує той ремонт?

У вересні 2016 року роспорядженням в ОДА виділяється 1,5 млн гривень на капітальний ремонт центрального парку культури та відпочинку міста Кам’янське (у т. ч. виготовлення ПКД та експертиза) для ПП «Баглій 9»

В цей час в Кам’янському ще про капітальний ремонт парку і мова не йде.

Аж у жовтні 2016 міська рада Кам’янського звертається з проханням виділити 50 млн. гривень на ремонт парку. Це не мешканці звертались, це міська влада визначила головну проблему міста.

28.11.2016 з’являється в прозоро аукціон на 59 млн. гривень

12 грудня в технічне завдання вносять зміни…..

16 грудня сесія кам’янської міської ради голосує майже одноголосно за бюджет міста на 2017 рік в якому передбачено субвенція до областного бюджету на ремонт парку 20 млн та субвенція на ремонт дорожнього покриття на мостовому переході 40 млн ( разом 60 млн.)

За свою точку зору відносно цього бюджету ( і не тільки) — я отримав спробу відклику у січні лютому 2017 року. Я був проти.

У лютому 2107 року — містянам повідомляють про початок ремонту парку, начебто кошти виключно з обласного бюджету та відмовитися від такого коштовного подарунку ми не могли, бо втратили б кошти взагалі.

Компанія, яка цілком очікувано отримала перемогу в аукціоні ТОВ «Місткомбуд» , у лютому отримуе понад 13 млн. передплати. та попри те що в проекті вказано, що роботи виконуються без перекриття доступу до парку — перекриває доступ та починає роботи.

Містяни які довіряють владі думають що для міського бюджету це безкоштовно, я знаю що 20 млн.

Але червнева сессія змінює Ваше уявлення про фінансування ремонту парку з областного бюджету.

Місто фінансує 40 млн гривень на цей ремонт парку!!! 40 млн. гривень!!! це підтверджує проект рішення ….. Це в той рік коли став ДМК, коли від жахливого стану ЖКГ вбивають дітей уламки фасаду…..

Такі цікаві кошти з області — що ми ще й заборгуємо! Від такого фінансування ми не можемо відмовитися?» — сообщает депутат.

Кроме того, Иванченко добавил, что инициатор от власти данных работ назвал установку счетчиков на газ за счет бюджета «дурней».

Сомнений нет, что для гастролера Чернышева, которого выгнали из многих городов не важно, что будет дальше с городом. Ему дали должность, чтобы он пополнил карманы Дубинских.

Добавить комментарий