Домой Новости города Каменской депутат предлагает жителям Романково отправить «Горгазу» претензии

Каменской депутат предлагает жителям Романково отправить «Горгазу» претензии

161
0

Об этом депутат Каменского городского совета Андрей Иванченко написал на своей странице в социальной сети.

«Відносно відключення газопостачання в Романково.
Використовуючі інформацію від мешканців Романково, яким відключили газопостачання невідомі особи без надання посвідчень, актів та порушуючі всі вимоги кодексу ГРС я склав типову ПРЕТЕНЗІЮ до керівника Кам’янського відділення ПАТ «Дніпропетровськгаз» . (с образцом претензии вы можете ознайомиться на странице Андрея Иванченко в Фейсбуке)

На мій погляд триває масове безпідставне відключення газопостачання з порушенням вимог кодексу ГРС. За безпідставне відключення газу — Оператор ГРМ відшкодовує споживачу збитки. Маєте на це право.

Я пропоную завантажити цей файл, відкоригувати за необхідністтю. Роздрукувати у 2-х примірниках. Вписати ПІБ та Вашу адресу, контактний телефон. Дату безпідставного відключення газопостачання.

Внизу обов’язково поставити особистий підпис та дату подання ПРЕТЕНЗІЇ
1-й зразок залишаєте в приймальні Макуха ( або рекомендованим поштовим відправленням)
2-й зразок з реестраційним номером та штампом залишаєте собі ( якщо подали особисто в приймальні)

Робите фото Вашого екземпляра і надсилаєте мені через месенджер або на електрону пошту ivanchenko.dp.ua@gmail.com.

Надіслані копії разом з моїм депутатським зверненням підуть до НКРЕКП — це едина структура в Україні,яка не має права сказати » А що ми зробимо він же монополіст» буде реагувати. Навіщо моє звернення? На депутатське звернення — відповідь повинні дати через 10 днів — починають реагувати трохи швидше.

Так це все одно не швидко. Можна інший варіант тихенько бурчати на кухні та чекати поки включать у вересні газ. І так з Вами по Вашому бажанню будуть робити кожен рік.

Я своє запропонував. Далі все залежить від Вас. Змушувати нікого не буду. 🙂 Допомагати діяти по закону – буду», — написал Иванченко.

Добавить комментарий