Домой Новости города Заместитель мэра ответил на петицию о возвращении газотранспортной системы в собственность города

Заместитель мэра ответил на петицию о возвращении газотранспортной системы в собственность города

110
0

Житель города обратился к властям с петицией в которой требует начать процесс возвращения газотранспортной системы в собственность городя в связи с системными незаконными действиями «Горгаза». На петицию ответил заместитель городского головы Александр Чернышев.

«Ваша електронна петиція щодо повернення газорозподільної системи міста у комунальну власність, розглянута особисто та опрацьована департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради.

Повідомляємо, що мережі газопостачання, які були прийняті у комунальну власність міста від ВАТ «Дніпровський металургійний комбінат ім.Ф.Е.Дзержинського», рішенням міської ради від 26.03.2004 №322-14/ХХІУ були передані у безоплатне постійне користування (на баланс) Дніпродзержинському управлінню по експлуатації газового господарства.

Зважаючи, що питання експлуатації газових мереж може здійснюватись лише спеціалізованим (ліцензованим) підприємством, а в комунальній власності міста відсутні підприємства, які здійснюють діяльність у сфері газового господарства, питання переведення газових мереж у власність територіальної громади і створення відповідного комунального підприємства потребує додаткового спільного опрацювання з іншими структурними підрозділами міської ради».

Добавить комментарий