Домой Власть и политика За Голосным началась слежка

За Голосным началась слежка

138
0

В последнее время Максим Голосной ведет активную борьбу против газовщиков.

Кипрской газовой компании и руководителю Френкелю активность Голосного стала «поперек горла», так как теперь сложно будет обманывать жителей области и предаться сокращать свои аппетиты по выкачке денег с жителей. Жажда наживы и параноидальная любовь к деньгам у Френкеля не могли пройти бесследно – за Голосным начали следить.

«ЖАРТИ В СТОРОНУ, схоже на зовнішнє спостереження.

Сьогодні цілий день за нами вештався хвіст. «ЖИГУЛІ» сьомої моделі. (сірий металік) Людина за кермом без будь яких прикмет звичайна та не помітна. Думали, що це просто збіг обставин. Розіграли невеличку сцену і виявили — реальний хвіст. Дана особа та авто зафіксовано на камери зовнішнього відео спостереження. З понеділка викинемо на ваш розсуд.

P.S.

Десь місяць тому, мене попередили про можливий замах на життя та здоров*я в інтересах голови кіпрської компанії «дніпро-ГАЗ» громадянина Френкеля. Я не сприймав і не сприймаю це серйозно хоча розумію, що це єдина зацікавлена особа в моєму фізичному знищенні. (нюанси не розголошую, але проміжний замовник різко відмовився від активних дій) Можливо я помиляюсь, але це не добрі дзвоники. До речі жодний відео доказ з місця нападу та порізану куртку станом на сьогодні так і не долучили до матеріалів кримінального провадження. 🙂 Будемо захищатися самостійно та інформувати ВАС про перебіг подій» — сообщает Максим Голосной.

Позже в подтверждении своих слов глава Елизаветовки опубликовал фото автомобиля, который осуществлял слежку.

Добавить комментарий