Домой Власть и политика Областным властям не нравится глава села, отстаивающий права людей

Областным властям не нравится глава села, отстаивающий права людей

152
0

Областные власти во главе с губернатором Резниченко неоднократно показывали, что им не нужны лидеры громад, которые могут самостоятельно решать различные местные проблемы и отстаивать права громады. Куда удобнее послушные приспособленцы, которые не будут перечить их приказам. Очередной пример самостоятельности — глава села Максим Голосной. 

«Схоже, що моя соціальна активність таки привернула увагу обласної влади яка ототожнює президентську вертикаль на місцях. Я вчора був повідомлений на умовах анонімності, що мені готують декілька сюрпризів відразу. Сюрприз перший, в найкоротші строки будь що спробувати спровокувати хабар, або намалювати протокол по корупції, щоб дискредитувати мене як такого. Другий напрямок це проведення комплексної КРУ в Єлизаветівській сільській раді, із завданням, якщо нічого нема, то знайти» — сообщил Голосной.

Немного позже информация подтвердилась: «Сьогодні у другій половині отримали такого листа, який фактично підтверджує спонтанну цікавість КРУ діяльністю Єлизаветівської сільської ради. За лист не розписувались, як видно лист начебто направлений давно, але отримали ми його тільки зараз і от маленький нюанс, ніяких додатків немає. Чи додумати самому, чи проігнорувати? Хоча впевнений, що це як завжди типовий збіг обставин. і керівництво області звичайно до цього не причетно».

Глава села также сообщил, что в эти дни к нему обращались малознакомые предприниматели с настойчивыми просьбами, встретиться по поводу инвестиционных вопросов. Причем сделать это тайно, не в рабочем кабинете и в нерабочее время.

Добавить комментарий