Глава Елизаветовки Максим Голосной на пресс – конференции рассказал о необычном методе, с помощью которого удалось выявить загрязнителей воды, а также о начинающемся земельном эксперименте.

«Використоввуйте приватизаційне право в повному обсязі. Коли кожен з нас використає своє конституційне право, то шоколадному диктатору не буде чого продавати в рамках земельної «рехформи». Вам і вашим дітям дано шикарні права, а ми їх ігноруємо на радість «баригам». Ви можете стати власником цілої низки земельних ділянок різного призначення. Це право є у кожного українця який є повнолітнім. Після приватизації ви можете обробляти землю самостійно, здати в оренду або продати — то ваше право.

Я пропоную розпочати інформаційну війну метою якої буде спонукання кожного хто читає цей текст до активних дій заради власного добробуту. Нехай ВОНО та його зграя скаженіє, а ми будемо більш рішучими і наполегливими.

Я сформував перший загін однодумців з якими ми ще раз пройдемо і висвітлемо всі етапи сучасної приватизації для пересічного українця.

З наступної неділі розпочну ЛІКБЕЗ для небайдужих.

Гаранту ми не потрібні, бо у нього є свої діти і своя родина — це аксіома.

Тому добробут кожного зконцентровано у ваших руках, та бажанні змінювати свою долю» — пишет Голосной.

Добавить комментарий