Домой Новости города Голосной начал борьбу за свободный доступ к Голубому озеру

Голосной начал борьбу за свободный доступ к Голубому озеру

1836
1

Глава села Елизаветовка Максим Голосной начал борьбу за свободный доступ к Голубому озеру, которое пользуется популярностью у жителей всей области. В последние годы там начали застройку прибережной зоны, как оказалось — без разрешительных документов, и незаконно требуют с посетителей деньги за вход.

«На території Єлизаветівської сільської ради є водойма «голубе озеро», яку знають практично всі мешканці Дніпропетровщини. Це неофіційна перлина зеленого туризму в нашому регіоні. На жаль за останні декілька років її перетворили на «сіру зону» комерційних інтересів представників впливових високопосадовців, які нагородили парканів та шлагбаумів перегородивши дороги загального користування, та безперешкодно беруть плату за прохід та проїзд з усіх бажаючих відпочити. При цьому місцевий, районний та обласний бюджет практично не наповнюються. Час від часу дане питання в тому чи іншому вигляді порушують продажні «псевдоекологічні» організації які здіймають галас отримують свої дивіденди та зникають у тінь. Така собі контрольована громадська думка та імітація боротьби» — сообщает Максим Голосной.

О проблеме Голосной письмом сообщил губернатору Днепропетровской области, главе МВД области, руководителю прокуратуры области и СБУ. В данном случае, орган местного самоуправления практически не имеет рычагов влияния на таких «предпринимателей». Ими должна заниматься прокуратура и полиция. Однако те в последнее время бездействуют.

«ДАВАЙТЕ ВІДТЕСТУЄМО ПРАВООХОРОННУ СИСТЕМУ! АБО НАВЕДІТЬ ЛАД, АБО ІДІТЬ У ВІДСТАВКУ. Без вашої підтримки все залишиться так як є. Мене це не влаштовує, а Вас?» — добавил глава села.

1 КОММЕНТАРИЙ

Добавить комментарий